منوی اصلی
کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست ، نمیتونه آینده کسی باشه . . . نیا بلاگ | خوراک | سایت مپ

حضور محسن رضایی در مناطق سیل‌زده آذربایجان شرقی(فارس نیوز)

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین روز از سفر خود به آذربایجان شرقی از مناطق سیل‌زده عجب‌شیر و چنار بازدید کرد و ضمن همدردی با مصیبت‌زدگان، تسریع در کمک‌رسانی دولت و مراكز امدادی به آسیب‌دیدگان را خواستار شد.

به گزارش فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح روز دوشنبه ۲۸ فروردین از مناطق سیل‌زده آذربایجان‌شرقی دیدار کرد و در جریان امدادرسانی به سیل‌زدگان و مصیبت‌دیدگان آذرشهر و عجب‌شیر قرار گرفت.

حضور در فرمانداری شهر عجب‌شیر و بازدید میدانی از منطقه چنار از دیگر برنامه‌های سفر روز دوشنبه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به آذربایجان‌شرقی بود.

محسن رضایی در جریان این دیدارها خطاب به مسؤولان عجب‌شیر و چنار گفت: حضور مسؤولان در میدان کمک‌رسانی و پیگیری فرآیند امدادرسانی از نزدیک ، یک ضرورت انقلابی است و اگر مردم، مدیران کشور را در کنار خود ببینند، تسلی بیشتری پیدا می‌کنند.

وی افزود: روز گذشته توفیق دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی را داشتم و ایشان پس‌ از اینکه از برنامه بنده برای حضور در جمع شما باخبر شدند، فرمودند سلام مرا به مردم خونگرم و مصیبت‌دیده آذربایجان‌شرقی برسانید.

محسن رضایی در ادامه پس از شنیدن صحبت‌های مردم چنار که در سیل اخیر ۱۸جان‌باخته و دو مفقود داشته‌اند، بر سرعت بخشیدن به اسکان موقت و برنامه‌ریزی و کمک به ساخت مسکن مقاوم در این روستا همچنین توانمندسازی محرومان تأکید کردند.

منبع
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نویسنده: admin